Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : DİKBIYIK

Bizim Kestane Taze Polenimiz neden özel neden tercih edilmeli;

Öncelikle arılarımız var, üretimi kendimiz yapıyoruz, sağlıklı arılarla çalışıyoruz, arılarımızda antibiyotik kullanmıyoruz, üretim yaptığımız kovanlarımız ahşap, polen topladığımız polen tuzaklarımız ahşap, bölgemiz endemik bitki flora zengini, bölgemizin flora yapısını Hacettepe üniversitesi yaptığı çalışmalar ile analiz yapısı çıkarttı.

Kovanlarımızı uludağ eteklerinde çiftliğimizin üstünde bulunan Kürekli dere şelalesi 31 nolu parsel Kestane ağaçlarının bol olduğu kestane ormanına çıkartıyoruz Arılarımız Kestane ağaçlarının müsküllerinden (çiçeklerinden) kestane polenini topluyorlar Arılarımız  doğadaki Kestane çiçeklerini ziyaret ederek çiçeklerin tozlarını ayakları ile toplayarak topaç yapıp kovanlarına getiriyorlar. Kestane Yaş taze polenlerimizi günlük topluyoruz, polenler kovan polen sepetinde çok bekletirsek taze olduğu için ekşime yapıyor, polen toplarken hijyene çok önem veriyoruz ellerimizi dezenfekte ediyoruz, ellerimize eldiven, kafamıza bone (saç dökülmesin diye) ağzımıza maske takıyoruz.

Kovanların Polenliklerinden polenleri topluyoruz, polenleri taşıma koşullarına önem vererek temiz, kuru, kokulardan arındırılmış, güneş ışığı almayan, soğuk zincir ile muhafaza ederek ıso 22000 kalite belgesine sahip dolum tesisimize götürüyoruz burada bulunan dondurucuya koyuyoruz bütün kavanozlardan numune alıyoruz tahlil için argefar a gönderiyoruz tahlil sonuçları çıktıkdan sonra, üretim için dondurucudan polenleri çıkartıyoruz polen ayıklama makinasında temizliyoruz göz ile tekrar muayene ediyoruz.

Parti numarası üretim tarihini veriyoruz, polen kavanozlarımızı yıkıyoruz dezenfekte ediyoruz Hijyen bizim için önemli üretim yaptığımız yaş taze Kestane polenin dolumunu sevgi ile yapıyoruz, müşterilerimiz talep ettiği zaman dondurucudan çıkartıyoruz yanına buz aküsü koyarak, streç ile sarıyoruz 30 dense özel strafon kutuların içine koyuyoruz yanına polen tüketimi için tahta kaşık koyuyoruz soğuk zincir ile müşterilerimize yolluyoruz.

kestane taze polenimizi ağzınıza aldığınızda damaklarınızda Kestane aroması alırsınız, tadı çok lezizdir, kestane lezzetini damaklarınızda hissedersiniz Kestane Poleni dünyanın en faydalı poleni olarak bilinir tadı lezzetlidir, kestane polen yaş taze olduğu için içindeki vitaminler, proteınler, aminoasitler kaybolmamış oluyor, yaş taze poleni tüketen müşterilerimiz kuru polen tüketmek istemiyorlar. Yaş taze polenimizi sade, bal ile, yoğurt ile, meyve suyu ile kahvaltılarınızda, meyve tabağınızında meyvelerin üzerine dökerek tüketebilirsiniz. Çocuklarda yarım çay kaşığı yetişkinlerde iki tatlı kaşığı dolusu tüketebilirsiniz.

Üretim ve çiftliğimizden video ve görüntüleri ve yaptığımız kaliteli üretimin detaylarını merak ederseniz sayfamızın altından instagram ve youtube iconlarına tıklayarak sosyal medya hesaplarımızdan bizleri inceleyebilirsiniz. Sağlıcakla kalmanız için çalışmalarımıza çizgimizi bozmadan devam edeceğiz.

Özel üretim, sevgi ile hazırladığımız taze Polenlerimizi tüketenlere Afiyet olsun.

Doğal Kestane Yaş Taze Polen Nedir?
Arılarımız kovanlardan çıkarken arka ayaklarındaki polen sepetlerine bal sürüyorlar ve evlerinden doğaya doğru çıkıyorlar. Yüzlerce kestane çiçeği ziyaret ediyorlar, bizlerde kovanlarımızı kestane ağaçlarının bol olduğu bölgeye götürüyoruz arılar Kestane çiçeklerinin püsküllerindeki kestane çiçeklerinin tozlarını arka ayaklarındaki polen sepetine topaç yaparak dolduruyorlar, polen sepetleri dolunca kovana geliyorlar kovana girişte polen tuzaklarından geçerken ayaklarındaki polenler kovan altındaki ahşap polen çekmecesine dökülüyor, bizler de hijyenik ortamda günlük topladığımız yaş taze kestane polenleri çiftliğimizdeki dondurucuda koruyoruz ve soğuk zincir ile yaş taze poleni sizlere sunuyoruz.

Doğal Yaş Taze Kestane Poleni Nelere Faydalıdır?
Özellikle çocukların büyüme çağında ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılamaya yardımcı olur. Protein ve aminoasit bakımından zengindir. Antioksidan özelliği vardır, her gün düzenli kullandığınızda vücudun yenilenmesine ve sağlıklı yaşlanmaya yardımcı olur. Yüksek oranda enerji verir. İçerisinde karbonhidrat, protein ve B vitamini vardır. Kestane poleni en faydalı polendir Çocuklar ve yetişkinler çok severek tüketirler, kestane poleni Bağışıklık sistemine destek olur.

www.makropazar.net web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}